Rewolucja w warszawskich kranach. T-Mobile z umową na 100 milionów.
Wodociągi Warszawskie definitywnie żegnają się z tradycyjnymi odczytami liczników. Za sprawą nowej umowy z T-Mobile w stolicy powstanie nowoczesny system telemetryczny.Inkasenci przejdą do historiiT-Mobile Polska wygrał przetarg na stworzenie Systemu Zdalnego Odczytu Wodomierzy dla stołecznego MPWiK. Umowa zakłada bud…
czytaj więcej ...